• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح پویش احسان ماندگار

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرا بهای موقوفات رامهرمز بروزرسانی میشود

اجرا بهای موقوفات رامهرمز بروزرسانی میشود

ریس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان رامهرمز حجت الاسلام خمیدی: اجرای نیات واقفان به صورت کامل و دقیق وظیفه شرعی ما و سبب قرب الهی می‌شود.

 دوشنبه 1 آذر 1400   14  0      

ریس اداره  اوقاف و امور خيريه شهرستان رامهرمز حجت الاسلام مجتبی خمیدی ، ضمن ارج نهادن به عمل وقف و نیات مختلف واقفان خیراندیش بر لزوم حراست و حفاظت از موقوفات تاکید و اظهارداشت: اجرای نیات واقفان به صورت کامل و دقیق وظیفه شرعی ما و سبب قرب الهی می‌شود.
حجت الاسلام خمیدی گفت: موقوفات عام المنفعه ملجأ همه مردم خصوصاً اقشار محروم است، و درآمد این موقوفات طبق دین مبین اسلام باید در راستای نیات واقفین خیراندیش صرف شود.
وی با اشاره به ضرورت بازنگري در اجاره برخي از رقبات، تاکید کرد: تمامی اجاره‌های موقوفات باید واقعی و به روزشوند، و بهترین روش این واگذاری‌ها هم از طریق مزایده و به قیمت کارشناسی روز است.
مدير اوقاف و امور خيريه رامهرمز، خاطرنشان کرد: ما نه حق وقف را با دیگران معامله می‌کنیم و نه ملک مردم را در محدوده اراضی مورد وقف تداخل می‌دهیم، البته بروزرسانی قیمت‌های اجاره رقبات را عامل مهمی در احیاء و آبادانی موقوفات می‌دانیم. و همکاری مستاجرین می‌تواند ما را در این امر مهم یاری کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار