• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح پویش احسان ماندگار

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پایان هفته قرآنی در خوزستان / برگزاری مسابقات قرآن با ۲۰۰ شرکت‌کننده

پایان هفته قرآنی در خوزستان / برگزاری مسابقات قرآن با ۲۰۰ شرکت‌کننده

مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم خوزستان پنج‌شنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ شهریورماه در اهواز برگزار می‌شود.

 یک شنبه 7 شهریور 1400   25  0      

حجت‌الاسلام مرتضی فرهادی نژاد، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم خوزستان پنج‌شنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ شهریورماه در اهواز برگزار می‌شود.
وی گفت: پیش از این مقرر بود که مسابقات به میزبانی شهرستان شوشتر برگزار شود که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی به اهواز منتقل شد.
فرهادی‌نژاد با بیان اینکه در این دوره از مسابقات ۲۰۰ نفر خانم و آقا در رشته‌های حفظ کل، ۲۰ جزء، ۱۰ جزء، ۵ جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان، دعا خوانی و تواشیح شرکت دارند، گفت: رشته‌های دعاخوانی و تواشیح در روز جمعه به صورت ضبط آثار برگزار می‌شوند. همچنین روز پنجشنبه شاهد رقابت شرکت‌کنندگان در دیگر رشته‌ها خواهیم بود.
این مقام مسئول به معرفی داوران این دوره از مسابقات پرداخت و گفت: در گروه آقایان، در بخش تجوید جاسم حسین زاده، وقف و ابتدا قاسم بستانی، صوت قاسم مقدمی، لحن مهدی دغاغله، حفظ محسن مزرعاوی هستند. سرپرست هیأت داوران قاسم بستانی و ناظر سازمان محمد بادپا است.
وی اظهار کرد: در بخش تجوید ایمان تمیمی، در بخش وقف و ابتدا خیریه عچرش، در بخش صوت خدیجه بیرانوند، در بخش لحن نرگس سالمی، در بخش حفظ زهرا عساکره داوری گروه بانوان را بر عهده خواهند داشت. سرپرست هیأت داوران نرگس سالمی و ناظر سازمان اوقاف صدیقه لویمی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار