• امروز چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش ملی وقف و توسعه اجتماعی برگزار می شود

همایش ملی وقف و توسعه اجتماعی برگزار می شود

حجت الاسلام فائزی گفت: همایش ملی وقف و توسعه اجتماعی با تاکید بر قرآن و روایات فردا (پنج‌شنبه ۱۴ اسفند) به میزبانی معاونت فرهنگی اوقاف خوزستان به صورت مجازی برگزار می شود.

 چهارشنبه 13 اسفند 1399   21  0      

«حجت الاسلام فائز فائزی» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز اظهار کرد: همایش ملی وقف و توسعه اجتماعی با تاکید بر قرآن و روایات به میزبانی معاونت فرهنگی اوقاف خوزستان به صورت مجازی برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خوزستان با بیان اینکه در این همایش سعی شده چالش ها و راهکارهای توسعه بقاع متبرکه به قطب فرهنگی بررسی شوند افزود: این همایش فردا (پنجشنبه 14 اسفند) ساعت 9 صبح به صورت مجازی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه ورود به این همایش مجازی برای عموم رایگان و آزاد است تصریح کرد: علاقه‌مندان می توانند برای شرکت در این همایش www.skyroom.online/ch/okhconf در این همایش شرکت کنند.
حجت الاسلام فائزی با بیان اینکه همایش وقف و توسعه اجتماعی با همکاری دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود اضافه کرد: پیش از این سعی براین بود که این همایش به صورت حضوری برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور به برگزاری مجازی این همایش هستیم.
وی تصریح کرد: همچنین در همان روز میزبان برگزاری آزمون داوران مسابقات قرآن هستیم که 36 نفر از قرآنیان خوزستانی در این آزمون شرکت خواهند داشت، این آزمون در حرم علی بن مهزیار اهوازی ساعت 9 صبح برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار