• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح پویش احسان ماندگار

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

از سوی اوقاف خوزستان؛ «همایش ملی چالش‌ها و راهکارهای توسعه بقاع متبرکه به قطب فرهنگی» برگزار می‌شود

از سوی اوقاف خوزستان؛ «همایش ملی چالش‌ها و راهکارهای توسعه بقاع متبرکه به قطب فرهنگی» برگزار می‌شود

«همایش ملی چالش‌ها و راهکارهای توسعه بقاع متبرکه به قطب فرهنگی» ۱۴ اسفندماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 سه شنبه 23 دی 1399   53  0      

حجت‌الاسلام فائز فائزی، معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان در گفت‌وگو در ایکنا با خوزستان اظهار کرد: «همایش ملی چالش‌ها و راهکارهای توسعه بقاع متبرکه به قطب فرهنگی» به صورت مجازی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این همایش ۱۴ اسفندماه به میزبانی اوقاف خوزستان با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ بهمن‌ماه به دبیرخانه علمی این همایش ارسال کنند.
فائزی با اشاره به اینکه دبیرخانه علمی این همایش دانشکده الهیات دانشگاه شهید چمران اهواز و پایگاه استنادی جهان اسلام است، گفت: دبیرخانه اجرایی این همایش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان است.
معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خوزستان بیان کرد: در سال‌های گذشته همایش‌های مختلفی با موضوع شخصیت‌ها برگزار می‌شد که تصمیم گرفته شد تا در ابتدا در همایشی جایگاه بقاع تبیین شود و سپس به معرفی شخصیت‌ها پرداخته شود.
وی تصریح کرد: بقاع متبرکه، ترویج فرهنگ زیارت، بقاع متبرکه و آثار آن در پیشرفت جامعه اسلامی، نوسازی بقاع متبرکه، راهکارها و چالش‌ها و جایگاه تاریخی _ علمی بقاع متبرکه مهم‌ترین محورهای این همایش هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار