• امروز پنج شنبه دوم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح حفظ مجازی قرآن در شهرهای خوزستان

اجرای طرح حفظ مجازی قرآن در شهرهای خوزستان

طرح حفظ قرآن کریم اداره امور قرآنی اوقاف خوزستان با همکاری اتحادیه مؤسسات قرآنی استان در سه شهرستان اهواز، شوشتر و دزفول اجرا می‌شود.

 چهارشنبه 3 دی 1399   11  0      

حجت‌الاسلام فائز فائزی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان خوزستان، در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، از اجرای طرح حفظ مجازی قرآن کریم با همکاری اتحادیه مؤسسات قرآنی استان خبر داد و گفت: طرح حفظ قرآن کریم برنامه ثابت اداره امور قرآنی اوقاف استان خوزستان و سازمان اوقاف است.
وی اظهار کرد: این طرح معمولاً برون‌سپاری می‌شود. هر سال تعدادی از افراد هدف‌گذاری می‌شوند و ما از طریق برون‌سپاری کار به مؤسسات طرح حفظ قرآن را اجرا می‌کنیم. امسال با توجه به شیوع کرونا این امر اولویت بیشتری دارد و در پی تفاهم‌نامه‌ای که با اتحادیه مؤسسات قرآنی استان منعقد شد قرار بر این شد که مؤسساتی که در طرح مجازی حفظ قرآن کریم فعال‌اند وارد کار شوند.
به گفته فائزی‏، هدف ما این است که بدین ترتیب بتوانیم از مؤسسات و گروه‌هایی که مستقیماً در زمینه حفظ قرآن فعالیت می‌کنند و سابقه خوبی دارند،‌ پشتیبانی کنیم و اوقاف هم به جای آنکه خود متصدی کار شود، از مؤسساتی که کار تخصصی آنها حفظ است‏، حمایت کند.
رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان خوزستان با بیان اینکه هدف‌گذاری امسال برای اجرای طرح حفظ مجازی قرآن ۴۰۰ نفر است‏، افزود: این طرح در اهواز‏، شوشتر و دزفول اجرا و از طریق درآمد بقاع متبرکه حمایت می‌شود و با توجه به تعطیلی بقاع‏ در سایر شهرستان‌های استان، طرح حفظ مجازی در این سه شهر، که بقاع آنها درآمد دارد، اجرا می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار