• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح پویش احسان ماندگار

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت هفته بسیج/ شهادت حاج قاسم زنده بودن فرهنگ بسیجی را به همه دنیا نشان داد

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت هفته بسیج/ شهادت حاج قاسم زنده بودن فرهنگ بسیجی را به همه دنیا نشان داد

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج تاکید کرد: بسیج و فرهنگ بسیجی لازمه حیات انقلاب اسلامی است چنانکه شهادت حاج قاسم سلیمانی که نمود کامل یک بسیجی بود به دست رئیس جمهور جنایتکار آمریکا نشان داد که تا چه حد این فرهنگ عظیم پویا و زنده باقی مانده است.

 یک شنبه 2 آذر 1399   45  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است:
بسیج و فرهنگ بسیجی لازمه حیات انقلاب اسلامی و جز ذاتی آن است طوری که این فرهنگ به هیچ وجه از انقلاب اسلامی جداشدنی نیست. روزی که فرهنگ بسیجی از بین رفته باشد انقلاب اسلامی وجود نخواهد داشت.
از روزی که حضرت امام خمینی (ره) با نگاهی عمیق و آینده‌نگر  فرمان به تشکیل بسیج داد دشمنان این نظام همه هم و غم خود را به کار بستند تا با تضعیف جایگاه بسیج انقلاب اسلامی را استحاله کنند اما شهادت حاج قاسم سلیمانی که نمود کامل یک بسیجی بود آن هم به دست رئیس جمهور جنایتکار آمریکا نشان داد که تا چه حد این فرهنگ عظیم پویا و زنده باقی مانده است.
بسیج یک نهاد صرفا شبه نظامی نیست و ابعاد گونانی را شامل می‌شود چنانکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند:
تشکیل بسیج مستضعفین یک ابتکار بی‌بدیل از جانب امام بزرگوار بود که مبتنی بر اندیشه انقلاب و اسلام شکل گرفت و اکنون بسیج شاید بزرگترین شبکه مردمیِ فرهنگی، اجتماعی و نظامی در دنیا باشد. هنر امام(ره) این بود که این پدیده بی‌نظیر را از دل کوچه پس کوچه‌های شهرها و از متن مردم شکل داد...
سازمان اوقاف و امور خیریه هفته بسیج را گرامی می‌دارد و بر لزوم ترویج و تبلیغ فرهنگ بسیجی توسط سازمان هاو نهادهای مختلف کشور تاکید می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار