• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح پویش احسان ماندگار

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه در محکومیت اهانت مکرون به پیامبر اسلام/ساحت مقدس حضرت ختمی‌مرتبت خاستگاه اتحاد جهان اسلام است

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه در محکومیت اهانت مکرون به پیامبر اسلام/ساحت مقدس حضرت ختمی‌مرتبت خاستگاه اتحاد جهان اسلام است

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی اهانت‌های تندروهای غربی و امانوئل مکرون؛ رئیس جمهور فراسنه را به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله به‌شدت محکوم کرد.

 چهارشنبه 7 آبان 1399   45  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در این پیام آمده است:
جامه سیه کرد کفر نور محمد رسید /طبل بقا کوفتند ملک مخلد رسید
مقام ازلی و ابدی حضرت محمد صلی‌الله علیه و آله مقامی است والاتر و برتر از درک محدود به زمان و مکان بشریت؛ آن‌چنان‌که از معنای نام بلندش پیداست سزاوار چنین مقامی جز ستودن نیست. به راستی حد محمد را چه کسی جز خدا می‌تواند درک کند؟
ز احمد تا احد یک میم فرق است /جهانی اندر این یک میم غرق است
ساحت مقدس آن صاحب خلق عظیم را که به عیادت توهین‌کنندگان بیمارش می‌شتافت و ظلم‌کنندگان به خویش را می‌بخشید خدشه‌ای وارد نشود از این‌که  تنی چند از گرفتاران غربت غربیه و اشراق‌ندیدگان ظلمت‌نشین دهان و قلم کثیف خود را به توهین به او بگشایند. تاریخ گواه است که تا چه حد دنیای امروز مرهون تمدن بی‌مانند اسلامی است.
سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام؛ حضرت محمد صلی‌الله علیه و آله اعلام می‌کند که این‌گونه توهین‌های پی در پی که به بهانه واهی آزادی بیان در کشور فرانسه و توسط رئیس جمهور اسلام‌ستیز آن انجام می‌شود نه‌تنها جایگاه رفیع دین اسلام  و پیامبر عظیم الشانش را مکدر نخواهد کرد بلکه سبب محکم‌تر شدن اتحاد مسلمانان دنیا حول محور مقام خاتمیتش خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار