• امروز چهارشنبه سی ام مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام شرایط نام‌نویسی جاماندگان از مسابقات قرآن در خوزستان

اعلام شرایط نام‌نویسی جاماندگان از مسابقات قرآن در خوزستان

رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه خوزستان، شرایط نام‌نویسی جاماندگان از ثبت‌نام در چهل و دومین مسابقات سراسری قرآن کریم در استان را توضیح داد.

 یک شنبه 22 اردیبهشت 1398   33  0      

حجت‌الاسلام حمید شویع‌نژاد، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه خوزستان ، اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام در چهل و دومین مسابقات سراسری قرآن کریم به پایان رسیده است.
وی ادامه داد: اما افرادی که نتوانستند از طریق پایگاه اینترنتی برای شرکت در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کنند، می‌توانند با مراجعه حضوری به ادارات شهرستان‌ها ثبت‌نام خود را انجام دهند تا ما با مهلتی که از سازمان اوقاف و امور خیریه گرفته‌ایم اسامی آنها را در سامانه وارد کنیم.
شویع‌نژاد گفت: این فرآیند برای شرکت‌کنندگان در رشته‌های شفاهی و هم‌سرایی و نغمات دینی است.
رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه خوزستان بیان کرد: همزمان با ماه رمضان و براساس تأکید سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر اعزام مبلغان و استادان سطوح عالی حوزه علمیه دو نفر از استادان حوزه علمیه قم به استان خوزستان اعزام شدند.
وی ادامه داد: حجت‌الاسلام ولی‌الله لونی و حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالمجید مقامی، از مدرسان سطح عالی حوزه علمیه قم در بقاع شاخص استان به بیان مفاهیم و تفسیر قرآن کریم می‌پردازند.
شویع‌نژاد بیان کرد: همچنین محافل انس با قرآن در بقاع متبرکه استان با حضور قاریان شهرستانی و استانی برگزار می‌شود و در این محافل قرآنی تأکید بیشتر ما بر استفاده از ظرفیت‌های استانی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار