• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نقش پررنگ خیران و واقفان دزفولی در توسعه زیرساخت های دزفول کم نظیراست

نقش پررنگ خیران و واقفان دزفولی در توسعه زیرساخت های دزفول کم نظیراست

حجت الاسلام مجتبی خمیدی:بسیاری از زیرساخت های دزفول به ویژه درحوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و حوزه های فرهنگی توسط خیران و واقفان شکل گرفته که این امر نشان دهنده جایگاه والای امورنیک و انسانی دراین شهرستان است.

 شنبه 26 آبان 1397   47  0      

حجت الاسلام مجتبی خمیدی شامگاه چهارشنبه در همایش یاوران وقف که به مناسبت دهه وقف در مجتمع فرهنگی و سینمایی دزفول برگزار شد، اظهار کرد: در دزفول ازدیرباز خیران و واقفان بیشماری وجود داشته که باانفاق داشته های خود درمسیرپرخیر و برکت وقف گام برداشته و نام نیکی از خود به یادگارگذاشته اند.
:وی افزود:بسیاری از زیرساخت های دزفول به ویژه درحوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و حوزه های فرهنگی توسط خیران و واقفان شکل گرفته که این امر نشان دهنده جایگاه والای امورنیک و انسانی دراین شهرستان است.
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه دزفول بااشاره به وجود 489 موقوفه دراین شهرستان ، عنوان کرد: درسال جاری تاکنون 14 وقف جديد شامل مسجد، منزل، حسینیه و مغازه در دزفول ثبت شده است.
:حجت الاسلام خمیدی از حمایت و پشتیبانی های مدیرکل اوقاف و امورخیریه خوزستان درراستای پیشبرداهداف و برنامه های اوقاف دزفول قدردانی کرد و افزود: تمام تلاش اداره اوقاف دزفول احیای موقوفات ازطریق به روز کردن نیات واقفین و تبدیل بقاع این شهرستان به قطب های فرهنگی است.
:وی درادامه بااشاره به نقش موثر هیئت های مذهبی دزفول درراستای تبدیل بقاع این شهرستان به قطب های فرهنگی، از تلاش های هیئت امنای بقاع و مساجد شهرستان ، واقفان و خیران ، خادمان امام زادگان و اصحاب رسانه درجهت همراهی و کمک در پیشبردامور و فعالیت های اداره اوقاف و امورخیریه دزفول تقدير و تشکرکرد.
به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امورخیریه #دزفول پخش نماهنگی ازبرخی اقدامات اداره اوقاف و امورخیریه دزفول طی سال جاری، اجرای سرود حماسی، اجرای نمایش باموضوع وقف، تقدیر از تعدادی از واقفان و کارمندان نمونه اداره اوقاف دزفول ، اهدای جوایز به برگزيدگان دو جشنواره پیامکی و انشانویسی این اداره باموضوع وقف به مناسبت دهه وقف و اهدای جوایز به برگزيدگان مسابقات قرآن کریم در بخش های مختلف ازجمله حفظ و ترتیل از ديگر آیتم های همایش یاوران وقف شهرستان دزفول بود.
دراین همایش جمعی از مردم، واقفان ، قاریان قرآن، هیئت امنای مساجد و بقاع و جمعی از مسئولان محلی و مدیرکل سازمان اوقاف استان خوزستان حضور داشتند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار