• امروز شنبه سی و یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آيت الله حيدری نماينده مجلس خبرگان رهبری درمحل اداره اوقاف و امور خيريه #دزفول  در اولین روز از دهه وقف حضور یافت

آيت الله حيدری نماينده مجلس خبرگان رهبری درمحل اداره اوقاف و امور خيريه #دزفول در اولین روز از دهه وقف حضور یافت

آیت الله حیدری عنوان کرد: اقدامات صورت گرفته در اداره اوقاف و امور خيريه دزفول کم نظیراست / تقدیرازمدیریت جهادي حجت الاسلام خمیدی

 چهارشنبه 16 آبان 1397   46  0      

همزمان با آغاز دهه وقف، حضرت آيت الله حيدری در اين اداره حضور بهم رساند.
:نماينده محترم مجلس خبرگان در بدو ورود با حضور در قسمت های مختلف اين اداره فرا رسيدن ايام وقف را به كارمندان تبريك گفته و از زحمات آنها قدردانی كرد.
در اين ديدار حجت الاسلام مجتبی خميدی، رياست اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان دزفول ضمن عرض خير مقدم حضور حضرت آيت الله حيدری را در اولين روز از دهه وقف بسيار دلگرم كننده توصيف كرد و از حضور ايشان تقدير و تشكر كرد.
:حجت الاسلام خميدی درادامه از روند كارها و اقدامات صورت گرفته در حوزه های عمرانی ، فرهنگی و مذهبی در اين اداره و بقاع تحت پوشش گزارشاتی را تقديم نماينده خبرگان رهبری كرد.
وی توجه ويژه به توسعه حرم سبزقبا را اولويت اين اداره دانست و بيان کرد: كاشی كاری گنبد حرم پس از چندين سال صورت گرفته و عملیات كاشی كاری رواق ها نيز با سرعت در حال انجام است.
:درادامه، آيت الله حيدری اقدامات صورت گرفته در اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان دزفول را كم نظير برشمرد و بيان داشت: حركت رو به پيشرفت اين اداره از زمان حضور حجت الاسلام خمیدی به عنوان رياست اين اداره به صورت كامل مشهود بوده و موقوفات و بقعه هاي متبرك اين شهرستان بسيارخوب و شايسته به مردم معرفی شدند كه اين امر بسيار جای تقدير و تشكر دارد.
:نماينده محترم خبرگان رهبری با بيان اينكه اداره اوقاف دزفول با وجود بقعه ها و موقوفات بسيار زياد يك ظرفيت عظيم به شمار می رود، افزود: خوشبختانه با نگاه جهادگرانه و رويكرد جديد جناب آقای خميدی، اداره اوقاف دزفول به خوبی احيا شده كه قطعا اين مهم منشا خير و بركات برای شهرستان و عاملی برای مشاركات بيش از پيش خيرين و واقفين خواهد شد.
:در پايان اين جلسه مقرر شد در فرصتی مناسب با حضور آیت الله حيدری از موقوفات و بقعه های شاخص اين شهرستان بازديدی به عمل آيد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار