• امروز چهارشنبه بیست و هشتم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت

به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت

تقدیر رؤسای اداره اوقاف و اداراه میراث فرهنگی #دزفول از فرمانده انتظامی شهرستان دزفول

 سه شنبه 17 مهر 1397   48  0      

حجت الاسلام خمیدی ریاست اداره اوقاف و امورخیریه به همراه تعدادی از کارمندان این اداره و حجت اله آریایی نیا ریاست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری دزفول به همراه معاونین خود، به مناسبت هفته ناجا با حضور در ستادفرماندهی انتظامی شهرستان با اهدای گل و هدایایی از زحمات سرهنگ الهامی فرمانده انتظامی این شهرستان تقدیر به عمل آوردندحجت الاسلام مجتبی خمیدی، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه در این نشست صمیمی ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به تمامی پرسنل ناجای شهرستان، اظهار کرد: شواهد نشان می دهد که عرصه نظم و امنیت در دزفول درزمان حضور سرهنگ الهامی ، فرمانده مقتدر رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است.
:وی بابیان اینکه ما و سایرشهروندان قدردان زحمات نیروی انتظامی شهرستان هستیم ، گفت: پلیس شهرستان همواره درراستای برقراری هرچه بیشتر وبهتر نظم و امنیت تمامی مراسمات و برنامه های اداره اوقاف و همچنین حفظ و حراست از بقاع متبرک دزفول نهایت همکاری را با ماداشته که این امر جای تقدیردارد.
:حجت الاسلام خمیدی باتاکیدبراینکه نظم و امنیت در جامعه بایدباهمکاری دوسویه مردم و پلیس باشد ، گفت: اقدامات و تلاش های نیروی انتظامی شهرستان به قدری گسترده و متعدد است که لازم است شهروندان بیش ازپیش با این نهادهمکاری داشته باشند و درکنار انتظاراتشان ازپلیس، خود نیز موارد امنیتی راسرلوحه زندگی قرار داده و درافزایش آرامش حاکم برجامعه شهری باپلیس نهایت همکاری را داشته باشند.
:رئیس اداره اوقاف و امورخیریه دزفول همچنین عنوان کرد:امیدوارهستیم نیروی انتظامی شهرستان دزفول بابرخورداری از سرهنگ الهامی فرمانده مقتدر دراستقرار نظم و امنیت، تامین آسایش عمومی و فردی و نگهبانی و پاسداری ازدستاوردهای انقلاب اسلامی همواره کوشا و پویا باشد.
:در ادامه اين جلسه ، حجت اله آریایی نیا ریاست اداره میراث فرهنگی دزفول اظهار کرد: درایت ، شجاعت ، ابتکارات و مبارزه جدی و مقتدرانه با مخلان نظم و امنیت درسطح شهرستان از بارزترین خصوصیات سرهنگ الهامی فرمانده انتظامی شهرستان است.
:وی افزود : وحدت و همدلی بسیارارزشمندی بین نیروهای پلیس دزفول با مردم برقرار است که نشان از مردمی بودن نیروی انتظامی دزفول است.
:رئیس اداره میراث فرهنگی دزفول ، حوزه خدمات و وظایف نیروی انتظامی را بسیارگسترده برشمرد و گفت: نظم و امنیت اجتماعی و آرامش موجود در سطح شهرستان گواه تلاش های شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی است که جادارد از ایثارگری ها و زحمات تمامی عزیزان پلیس در دزفول تقدیروقدردانی نمایم.
:آریایی نیا همچنین از همکاری و همراهی نیروی انتظامی شهرستان در حوزه وظايف اداره میراث فرهنگی نیز قدردانی نمود.
:درادامه سرهنگ علی الهامی نیز ضمن تقدیر از حضور حجت الاسلام خمیدی و مهندس آریایی نیا، اظهار کرد: مهمترین پشتوانه و دلگرمی سبزپوشان نیروی انتظامی دزفول توجه ، حمایت و همراهی مردم و
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار