• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت

به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت

تقدیر رؤسای اداره اوقاف و اداراه میراث فرهنگی #دزفول از فرمانده انتظامی شهرستان دزفول

 سه شنبه 17 مهر 1397   193  0      

حجت الاسلام خمیدی ریاست اداره اوقاف و امورخیریه به همراه تعدادی از کارمندان این اداره و حجت اله آریایی نیا ریاست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری دزفول به همراه معاونین خود، به مناسبت هفته ناجا با حضور در ستادفرماندهی انتظامی شهرستان با اهدای گل و هدایایی از زحمات سرهنگ الهامی فرمانده انتظامی این شهرستان تقدیر به عمل آوردندحجت الاسلام مجتبی خمیدی، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه در این نشست صمیمی ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به تمامی پرسنل ناجای شهرستان، اظهار کرد: شواهد نشان می دهد که عرصه نظم و امنیت در دزفول درزمان حضور سرهنگ الهامی ، فرمانده مقتدر رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است.
:وی بابیان اینکه ما و سایرشهروندان قدردان زحمات نیروی انتظامی شهرستان هستیم ، گفت: پلیس شهرستان همواره درراستای برقراری هرچه بیشتر وبهتر نظم و امنیت تمامی مراسمات و برنامه های اداره اوقاف و همچنین حفظ و حراست از بقاع متبرک دزفول نهایت همکاری را با ماداشته که این امر جای تقدیردارد.
:حجت الاسلام خمیدی باتاکیدبراینکه نظم و امنیت در جامعه بایدباهمکاری دوسویه مردم و پلیس باشد ، گفت: اقدامات و تلاش های نیروی انتظامی شهرستان به قدری گسترده و متعدد است که لازم است شهروندان بیش ازپیش با این نهادهمکاری داشته باشند و درکنار انتظاراتشان ازپلیس، خود نیز موارد امنیتی راسرلوحه زندگی قرار داده و درافزایش آرامش حاکم برجامعه شهری باپلیس نهایت همکاری را داشته باشند.
:رئیس اداره اوقاف و امورخیریه دزفول همچنین عنوان کرد:امیدوارهستیم نیروی انتظامی شهرستان دزفول بابرخورداری از سرهنگ الهامی فرمانده مقتدر دراستقرار نظم و امنیت، تامین آسایش عمومی و فردی و نگهبانی و پاسداری ازدستاوردهای انقلاب اسلامی همواره کوشا و پویا باشد.
:در ادامه اين جلسه ، حجت اله آریایی نیا ریاست اداره میراث فرهنگی دزفول اظهار کرد: درایت ، شجاعت ، ابتکارات و مبارزه جدی و مقتدرانه با مخلان نظم و امنیت درسطح شهرستان از بارزترین خصوصیات سرهنگ الهامی فرمانده انتظامی شهرستان است.
:وی افزود : وحدت و همدلی بسیارارزشمندی بین نیروهای پلیس دزفول با مردم برقرار است که نشان از مردمی بودن نیروی انتظامی دزفول است.
:رئیس اداره میراث فرهنگی دزفول ، حوزه خدمات و وظایف نیروی انتظامی را بسیارگسترده برشمرد و گفت: نظم و امنیت اجتماعی و آرامش موجود در سطح شهرستان گواه تلاش های شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی است که جادارد از ایثارگری ها و زحمات تمامی عزیزان پلیس در دزفول تقدیروقدردانی نمایم.
:آریایی نیا همچنین از همکاری و همراهی نیروی انتظامی شهرستان در حوزه وظايف اداره میراث فرهنگی نیز قدردانی نمود.
:درادامه سرهنگ علی الهامی نیز ضمن تقدیر از حضور حجت الاسلام خمیدی و مهندس آریایی نیا، اظهار کرد: مهمترین پشتوانه و دلگرمی سبزپوشان نیروی انتظامی دزفول توجه ، حمایت و همراهی مردم و
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار