• امروز چهارشنبه دوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع مسجدسلیمان

اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع مسجدسلیمان

همزمان با سراسر کشور برنامه‌های طرح نشاط معنوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان در اماکن مذهبی و متبرکه این شهرستان برگزار می‌شود.

 دوشنبه 8 مرداد 1397   15  0      

اسدالله رشیدی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مسجدسلیمان  اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور برنامه‌های طرح نشاط معنوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان در اماکن مذهبی و متبرکه این شهرستان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: طرح نشاط معنوی از جمله برنامه‌های محوری و هدفمند سازمان اوقاف است که به منظور ایجاد اوقات فراغت سالم، شور و نشاط معنوی و آشنا کردن نوجوانان و جوانان با تعالیم قرآن و اهل‌بیت(ع) تدوین شده است.
رشیدی بیان کرد: با توجه به هجمه‌های گوناگون و برنامه‌های فراوانی که دشمنان این انقلاب جهت انحراف نسل جوان و گمراه کردن آنها تدارک دیده‌اند، می‌طلبد  با برگزاری برنامه‌های فرهنگی سالم و ایجاد روحیه نشاط و خودباوری به مقابله با جنگ نرم و ابتذال فرهنگی بپردازیم که این مهم فقط در سایه همکاری و تعامل همه نهادهای بین بخشی میسر می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مسجدسلیمان افزود: در طی چند دهه انقلاب اسلامی تجربه به ما نشان داده که در هر مقطعی که از فرامین و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری خارج شده‌ایم با شکست مواجه شده‌ایم و هر جا این اوامر را چراغ هدایت خود قرار داده‌ایم پیروز و موفق شده‌ایم.
وی گفت: برنامه‌های نشاط معنوی سازمان اوقاف وامور خیربه با رویکرد بصیرت افزایی شامل آموزش‌های قرآنی، معارف اسلامی، پرسش وپاسخ، بیان احکام شرعی، مشاوره روانشناسی، امور اجتماعی، وقف و احکام آن، پخش فیلم‌های آموزنده با محتوای ایرانی اسلامی، برگزاری مسابقات مختلف علمی و ورزشی و اردوهای فرهنگی، زیارتی و سیاحتی است.
رشیدی عنوان کرد: همچنین همزمان با دهه کرامت و روز بزرگداشت بقاع و امامزادگان، همایش بزرگداشت امزادگان هفت شهیدان برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار