• امروز سه شنبه بیست و دوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسابقات تواشیح خوزستان فردا برگزار شد

مسابقات تواشیح خوزستان فردا برگزار شد

۱۱ گروه تواشیح از استان خوزستان در مسابقات تواشیح امسال نام‌نویسی کرده‌

 شنبه 9 تیر 1397   26  0      

علی صافی، مسئول هماهنگ کننده مسابقات تواشیح در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ، با بیان اینکه مسابقات تواشیح و همخوانی هر ساله از طرف سازمان اوقاف و امور خیریه انجام می‌شود، افزود: امسال این مسابقات با یک ویژگی خاصی همراه شد و آن سه مرحله‌ای شدن آن است.
وی با اعلام اینکه مرحله اول مسابقات به صورت غیرحضوری برگزار شد، توضیح داد: در مسابقات سال‌های گذشته نیز برگزاری غیرحضوری را داشتیم اما تفاوت مسابقات امسال با دوره‌های قبل این است که گروه‌های متقاضی در سایت اوقاف ثبت‌نام کرده و بعد از تأیید، زمان ضبط اثرشان مشخص شد. به دنبال آن یک گروه از استان تهران با هماهنگی اداره مرکزی اوقاف جهت ضبط اثر گروه‌ها به استان‌های مختلف اعزام شدند.
صافی با بیان اینکه امسال در سراسر کشور دو گروه به صورت واحد آثار تواشیح گروه‌های شرکت‌کننده را ضبط می‌کنند، افزود: سال‌های گذشته گروه‌ها، خود اقدام به ضبط اثر خود می‌کردند و این باعث متفاوت شدن کیفیت آثار می‌شد.امسال یک گروه از تهران برنامه‌ها را با کیفیت عالی ضبط می‌کنند. مرحله اول
مسئول هماهنگ کننده مسابقات تواشیح در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ادامه داد: بعد از ضبط اثر و داوری‌ها، گروه‌هایی که به حدنصاب مرحله نیمه نهایی رسیده باشند، طبق زمانی که برای آنها در نظر گرفته شده است به صورت حضوری اثرشان را اجرا می‌کنند و به صورت تلویزیونی ضبط می‌شود، نقاط ضعف و قوت اجرایشان توسط داوران گفته می‌شود.پس از آن نفرات برتر برای راهیابی به مرحله نهایی مشخص می‌شوند.
وی اعلام کرد: مرحله غیرحضوری مسابقات از اول تا دهم تیرماه در سراسر کشور برگزار می‌شود. برای هر استان تاریخ مشخص تعیین شده است که زمان ضبط اثر گروه‌های خوزستان پنج شنبه ۷ تیرماه است.
به گفته صافی از استان خوزستان ۱۲ گروه شرکت کردند که یک گروه انصراف داد. ام‌البنین(س)، تسنیم، آل‌یس، انوارالزهرا(س)، العباد، الانوار، نورالهدی، میعاد، مختار، المصطفی و انوارالثقلین گروه‌های خوزستانی هستند که برای شرکت در مسابقات امسال نام نویسی کرده‌اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار