• امروز سه شنبه بیست و دوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

محل برگزاری مسابقات تواشیح خوزستان اعلام شد

محل برگزاری مسابقات تواشیح خوزستان اعلام شد

مسابقات تواشیح استان خوزستان امروز ۷ تیرماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر در مسجد دوازده امام(ع) چهارشیر، کوی نیرو برگزار می‌شود.

 پنج شنبه 7 تیر 1397   32  0      

حجت‌الاسلام حمید شویع‌‌نژاد، رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان، اظهار کرد: مسابقات تواشیح استان خوزستان فردا ۷ تیرماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: بر اساس قرعه‌کشی انجام شده شش گروه در صبح و پنج گروه در بعدازظهر مسابقات خود را به ترتیب در ساعت ۹:۳۰ و ۱۶ برگزار خواهند کرد. گروه‌های المبین، آل‌یاسین، الانوار، المختار، انوارالثقلین، انوارالازهرا، المصطفی، العباد، نورالمهدی، میعاد و تسنیم به رقابت می‌پردازند.
شویع‌نژاد گفت: به منظور ضبط با کیفیت آثار گروهی برای فیلمبرداری از تهران به اهواز خواهند آمد و پس از آن آثار ضبط شده به همراه متن اثر بر روی برگه A۴ برای داوری به تهران ارسال خواهد شد.
رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان گفت: امسال هم همچون سال گذشته گروه تواشیح در بخش بانوان نداریم. اگرچه زمینه آن در خوزستان وجود دارد اما خانم‌ها باید ذوق و علاقه نسبت به شرکت در مسابقات تواشیح را از خود نشان دهند. ما مطمعن هستیم اگر گروه‌های خوزستانی بانوان در مسابقات شرکت کنند حتماً موفق خواهند بود و ما هم از آنها حمایت می‌کنیم.
وی گفت: مسابقات تواشیح استان خوزستان در مسجد دوازده امام(ع) چهارشیر، کوی نیرو برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار