• امروز چهارشنبه دوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تنها راه نجات‌ بخش مردم راه امامت و ولایت است

تنها راه نجات‌ بخش مردم راه امامت و ولایت است

آیت الله موسوی جزایری : تنها راه نجات‌ بخش مردم راه امامت و ولایت است، خط امامتی که طاغوتیان از صدر اسلام تاکنون به انواع حیله‌ها و توطئه‌ها قصد انحراف مردم را داشتند اما مردم با بصیر نقشه‌های همه دشمنان را منکوب کردند.

 دوشنبه 3 اردیبهشت 1397   48  0      

آیت‌الله موسوی جزایری نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار خوزستان، مدیرکل اوقاف استان خوزستان، امام‌جمعه ماهشهر، امام‌جمعه هندیجان، امام‌جمعه شوشتر، مدیران و مسئولان محلی در مراسم کلنگ زنی طرح توسعه‌ای امامزاده عبدالله (ع) روستا دهملای بزرگ حضور داشتند.
آیت‌الله موسوی جزایری نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در این مراسم اظهار داشت: شهرستان هندیجان و روستای دهملا از سالیان دیرباز مهد پرورش علمای بزرگ بلاد بوده و این مناطق به دار المومنین معروف هستند.
وی افزود: قدمت چند هزارساله هندیجان نشان از بزرگی و وفاداری این مردمان خون گرم به اهل‌بیت عصمت و طهارت است. مردم این مناطق با ارادت خاصی که نسبت به اهل‌بیت پیامبر و فرزندان آن‌ها دارند،زبان زد مردم ایران هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان بیان کرد: در سال‌های گذشته (خرداد 86) یک یادواره بزرگ تکریم و تجلیل از شهدا در روستای دهملا برگزار شد، که بنده با این‌ همه مشغله و مشکلات به سبب برگزاری بسیار زیبا و درخور نام شهدا این یادواره عزیز را به یاد دارم و مجدد از همه دست انکاران برگزاری آن تشکر می‌کنم.
وی گفت: برگزاری چنین مراسمات و یادواره‌هایی در مناطق هندیجان یک‌ چیز را به همه تداعی می‌کند و این یعنی اینکه مردمان این خطه هیچ‌گاه راه اهل‌بیت عصمت و طهارت، شهدای گران‌قدر، راه انقلاب و پیروی از ولایت‌فقیه را فراموش نکرده و بر اراده خود مستحکم ایستاده‌اند.
برگزاری مراسمات اهل‌بیت نشان از تعهد عمیق مردم هندیجان است
جزایری عنوان کرد: تنها راه نجات‌ بخش مردم راه امامت و ولایت است، خط امامتی که طاغوتیان از صدر اسلام تاکنون به انواع حیله‌ها و توطئه‌ها قصد انحراف مردم را داشتند اما مردم با بصیر نقشه‌های همه دشمنان را منکوب کردند.
وی افزود: امروز هم ما به همت همین مردم عزیز دوباره دوره هم جمع شده‌ایم تا بارگاه امامزاده عبدالله (ع) از نوادگان حضرت امام سجاد (ع) را با همکاری مردم، خیرین و مسئولان بازسازی و توسعه بدهیم. انشالله این برکتی در همه زندگی ما  قرار گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار