• امروز یک شنبه بیست و ششم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

زمان نام‌نویسی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن تمدید شد

زمان نام‌نویسی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن تمدید شد

زمان ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به جهت استقبال متقاضیان تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد.

 سه شنبه 19 دی 1396   244  0      

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه خوزستان، بر اساس اعلام ستاد اجرایی آزمون‌های سراسری قرآن و عترت، تاریخ پایان ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که پیش از این ۲۰ دی اعلام شده بود به جهت استقبال متقاضیان تا ۳۰ دی ماه تمدید شد و این آخرین فرصت علاقه مندان برای ثبت نام در این آزمون قرآنی است.
نام‌نویسی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه به صورت رسمی از طریق پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir آغاز شد.
این آزمون سراسری امسال در دو بخش کتبی و الکترونیکی برای نخستین بار به صورت مشترک با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و
مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در ۳ موضوع  «حفظ قرآن كريم»، «ترجمه و مفاهيم قرآن كريم»، «معارف اهل ‌بيت(ع)» و در ۲۱ رشته برگزار می‌شود.
آزمون کتبی تمام رشته‌ها ۱۰ اسفندماه برگزار می‌شود. آزمون الکترونیکی «درک معنا و تدبر در قرآن» نیز ۱۲ اسفند و آزمون شفاهی ویژه دانش‌آموزان و بزرگسالان از ۱۲ تا ۱۷ اسفندماه برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، تاکنون ۶۴ هزار و ۲۱۰ نفر برای شرکت در این آزمون نام نویسی کرده‌اند و استان اصفهان بیشترین تعداد ثبت‌نامی‌‌ها دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار