• امروز یک شنبه بیست و ششم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حاج قاسم سلیمانی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مهلت ثبت‌ نام مسابقات اوقاف خوزستان تمدید شد

مهلت ثبت‌ نام مسابقات اوقاف خوزستان تمدید شد

مهلت ثبت‌ نام در سی و هشتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و معارف قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه تمدید شد.

 یک شنبه 1 شهریور 1394   671  0      

ناصر دغاغله، مسئول امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان ، اظهار کرد: مهلت ثبت‌ نام در مرحله شهرستانی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا پایان شهریور تمدید شد.
وی بیان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف می‌توانند به دو شیوه حضوری و اینترنتی از طریق مراجعه به ادارات اوقاف شهرستان‌ها و پایگاه اطلاع‌رسانی http://www.s-iqc.ir/ ثبت‌نام کنند.
مسئول امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خوزستان گفت: مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و معارف قرآن کریم تدوین شده است و تعیین تاریخ برگزاری مرحله مقدماتی(شهرستانی) مسابقات بر‌عهده ادارات اوقاف شهرستان‌ها خواهد بود که با توجه به تمدید مهلت ثبت‌نام زمان برگزاری این مرحله تغییر خواهد کرد.
دغاغله با اشاره به اینکه مسابقات معارف قرآن کریم همان مفاهیم بوده که در آئین‌نامه جدید تغییر نام داده است، افزود: منبع مسابقات معارف قرآن کریم با محوریت تفسیر دو سوره مبارکه انفال و توبه بر اساس تفسیر نمونه آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی است.
مسئول امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خوزستان عنوان کرد: همچنین، بر اساس آئین‌نامه جدید برگزاری مسابقات رده سنی شرکت‌کنندگان پایین‌تر و بالاتر از 18 سال شده است. تا پیش از این رده سنی شرکت‌کنندگان پایین و بالاتر از 16 سال بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار