• امروز جمعه یکم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح حافظان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

استقبال از طرح ملی حفظ قرآن کریم در شوش

استقبال از طرح ملی حفظ قرآن کریم در شوش

رییس اداره اوقاف و امورخیریه شوش گفت: پنجمین دوره آزمون کتبی طرح ملی حفظ قرآن کریم با استقبال کم نظیر علاقه مندان و شرکت بیش از 2 هزار و 300 نفر در این شهرستان برگزار شد.

 جمعه 29 بهمن 1395   66  0      

محمدحسن پورنعمت روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:آزمون شفاهی مرحله پنجم طرح تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان شوش از 16 تا 25 بهمن ماه و آزمون کتبی این طرح نیز پنجشنبه 28 بهمن ماه برگزار شد. 
وی تصریح کرد: طرح تربیت حافظان قرآن شهرستان شوش در بیش از30 نقطه شهر و روستای شهرستان برگزار می شود.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شوش خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات قرآنی در 11 رشته حفظ قرآن ، حفظ موضوعی قرآن در سه رشته حفظ 120 موضوعی، 150 موضوعی و 300 موضوعی برگزار شد.
وی گفت:این طرح با استقبال اقشار مختلف مردم پیر و جوان ، دختر و پسر، دانش آموز، دانشجو ، طلبه ، بانوان خانه دار و شاغل مواجه شد.
پورنعمت افزود: بیش از75 درصد شرکت کنندگان را بانوان تشکیل دادند.
وی با بیان اینکه از بین شرکت کنندگان افرادی که 70 درصد نمره را کسب کنند موفق به دریافت گواهینامه معتبر این دوره می شوند، گفت: همچنین به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزنفیسی اهدا می شود.
پورنعمت گفت:طرح سراسری تربیت حافظان قرآن کریم از سال 91 در لبیک به فرمان قرآنی مقام معظم رهبری با هدف تربیت یک میلیون حافظ قرآن در یک دوره چهار ساله توسط سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شد که سهمیه شهرستان شوش در این طرح 6هزار نفراست.
وی گفت: طرح حفظ قرآن کریم رایگان بوده و علاقه مندان می توانند از فروردین ماه سال آینده برای ثبت نام به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یا به آستان مقدس حضرت دانیال نبی (ع) وحرم دعبل خزاعی مراجعه کنند.
7280/6068
خبرنگار:مجتبی پناهی **انتشار:محمدعلی فریدپناه

انتهای پیام /* 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار